Služby - CUKRÁRNA BOLOGNA 2

CUKRÁRNA BOLOGNA
CUKRÁRNA BOLOGNA
Přejít na obsah
Služby

Nabízíme zmrzlinu z vlastní výroby počínaje smetanovou vanilkovou z Opočna, lahodnou čokoládovou, také chilli, osvěžující jogurtovou s višněmi, křupavou cookies, raffaelo, tiramisu a oříšek i tradiční ovocné příchutě jako jahoda, lesní směs, malina, citrón až po exotické meloun, kokos, ananas a limetku. Ze širokého sortimentu zmrzlin Vám rádi připravíme pohár dle Vašeho přání nebo si můžete vybrat poháry z naší široké nabídky.

V naší každodenní nabídce jsou pro vás připraveny palačinky s marmeládou, nutelou či čokoládou, teplé vafle, horké maliny, pravé italské tiramisu, vanilkové triflé, čokoládové tartuffo, jogurtový dezert, creme bruleé  a výborné šlehačkové zákusky s příchutěmi čokolády, pistácie, pomeranče, mascarpone, vanilky, višně, lískového oříšku, hříšného griliáše s čokoládou apod. Jogurtovými řezy s čerstvým ovocem, trubičkou s čokoládovou šlehačkou nepohrdnou ani zatvrzelí odpůrci sladkostí.

Vyrábíme dorty ovocné, šlehačkové, narozeninové, tématické, dětské, svatební, firemní i speciální na přání zákazníka. Dorty jsou různých velikostí a tvarů například klasické (kulaté), srdce, hvězda apod.

Základem našich dortů je živočišná šlehačka, která se dochucuje ovocnými příchutěmi, pravou vanilkou, čokoládou a následně šokově zamrazuje. Poté se dozdobí a přelije polevou ovocnou, čokoládovou, karamelovou, pistáciovou, jahodovou, nebo pomerančovou - výhradně od italských výrobců. Dětské dorty dozdobíme jedlým papírem s motivy z naší široké nabídky nebo z Vámi doneseného podkladu. Dále vyrábíme minidezerty a minizákusky pro Vaše soukromé i firemní akce.

Ze zrna značky J.J. Darboven Vám nabízíme silné espresso, voňavé cappuccino i osvěžující macchiato. Od italského výrobce Moretto Vám připravíme až 30 druhů horkých čokolád, ovocných frappé nebo ledových čokolád. Z naší zmrzliny Vám připravíme osvěžující zmrzlinové koktejly.

Pro vyložené odpůrce sladkostí nabízíme teplé toasty šunkové, sýrové...


Příjmáme objednávky dortů, zákusků
a minidezertů na Vaše oslavy.


V naši cukrárně je Vám k dispozici Wi-fi připojení.
CUKRÁRNA BOLOGNA
Miroslava Trnková  
třída Karla IV. – podchod
500 02  Hradec Králové
Telefon: +420 495 532 711
Mobil:    +420 602 190 373
Návrat na obsah